Zaproszenie

Serdecznie zapraszam Państwa  do udziału w  konferencji  naukowo-dydaktycznej , która  odbędzie się w dniu 28 września 2019r. w Częstochowie. Będzie ona tradycyjnie poświęcona tematyce schorzeń hematologicznych.

Mam nadzieję, że nasze  wrześniowe  szkolenie  jako kolejne z cyklu dedykowanego lekarzom rodzinnym i lekarzom internistom oraz lekarzom specjalistom  innych dziedzin medycyny  również spotka się  z Państwa  zainteresowaniem. Do udziału zachęcam również specjalistów diagnostyki laboratoryjnej i transfuzjologów, których  rola w procesie diagnostyczno-terapeutycznym w hematologii  jest nie do przecenienia.

Ideą  przewodnią tego pomysłu (co wyraża również tytuł naszej konferencji)  jest  przekazanie jak największej ilości praktycznych wskazówek  diagnostycznych i  terapeutycznych  dotyczących opieki nad pacjentem z chorobami krwi, szpiku i układu chłonnego  w sytuacji  znacznego oddalenia od  wysoko specjalistycznych placówek medycznych zajmujących się chorym hematologicznym.

Chcę, korzystając z wiedzy i doświadczenia najlepszych specjalistów w naszym kraju, ułatwić Państwu podejmowanie ważnych decyzji  i działań  przy  podejrzeniu  groźnych  schorzeń krwi  i w czasie ich intensywnego leczenia.

Bowiem to w Państwa ręce trafia chory w okresach między cyklami chemioterapii, w czasie powikłań infekcyjnych, z cytopeniami  zagrażającymi  życiu  i  w  wielu innych sytuacjach   klinicznych  związanych ze stosowanym nowoczesnym  leczeniem  czy w związku z progresją choroby, oczekując na termin przyjęcia do  kliniki  hematologii.

 

Organizatorem tego wydarzenia  jest   ponownie Częstochowska Fundacja na Rzecz Hematologii „PRZY TOBIE”

 

Serdecznie zapraszam Państwa do udziału,

Elżbieta Morawiec-Szymonik

Ta strona używa ciasteczek (COOKIES). Zapoznaj się z Polityką prywatności aby dowiedzieć się więcej.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.